MALOWANIE PROSZKOWE W LAKIERNI LAK SYSTEM

realizacje - detale

Malujemy proszkowo niemal wszystko. Oprócz najbardziej popularnych felg, nasze usługi polegają na renowacji tablic, ram, części maszyn, bram, ogrodzeń oraz łóżek metalowych. Wystarczy spojrzeć. Oto przykłady naszych realizacji. 

Tym przedmiotom nadaliśmy drugie życie!


Dzięki uprzejmości naszego Klienta możemy pokazać czarny mat w pełnej odsłonie:)

Oto lściące cudo Pana Piotra. Pozdrawiamy i dziękujemy za zdjęcia!


Renowacja ramy motorowej oraz felg aluminiowych w lakierni proszkowej Lak System. Felgi w kolorze czerwonym do zobaczenia w galerii felgNowa technologia w służbie starych przedmiotów - czyli jak odnowić zabytkową wagę.

Tym razem szansę dostała stara waga, która po blisko 100 latach będzie służyła za stylowy kwietnik.


Niekiedy końcowy efekt antycznego złota może wyglądać jak na zdjęciu starej maszyny do szycia. Przeszła ona swoją przemianę poprzez gruntowne wyczyszczenie, pomalowanie podkładem i czarną farbą proszkową, a na koniec została ręcznie spatynowana złotem. Ciekawostka: antyczne złoto dostępne jest w postaci oryginalnego lakieru proszkowego, który przybiera formę młotkowanej powłoki malarskiej. Niżej prezentujemy też maszynę do szycia w kolorze srebro antyczne oraz białe złoto.


Ta kuchnia polowa pochodzi z lat 60-tych. Po latach znów wyglada jak nowa i co ważne - można gotować! Zobacz jak wyglądała przed i po...

Zobacz inne realizacje: